Kontenery ARBO®

Wiadomość wysłana
Loading

Pojemniki Biodegradowalne ARBO®-EKO (ekologiczne)

Pojemniki biodegradowalne (juta, wojłok jutowy), bez impregnacji przedłużającej odporność na gnicie, wytrzymuje około 2-3 miesięcy. Naturalny materiał podwyższa walory wizualne wyrobu podczas ekspozycji i estetykę sprzedaży. Zwiększona jest również wilgotność wokół rośliny i dodatkowo - próchnica, która tworzy się przy rozkładzie naturalnego surowca wokół korzeni. Mogą być uzupełnione takimi dodatkami jak: uchwyty, kieszonki, osłony przeciwchwastowe, ściągacze, grafika użytkowa lub informacyjna itp.

Kolekcja Pojemników ARBO®-EKO

Kształt: walec z dnem okrągłym, kształcie doniczki - wg życzenia klienta
Kolor: naturalny juty lub lnu
Surowiec: 100% naturalna juta, wojłok jutowy  na nosniku lub bez, gramatura od 230 do 1000 g/m2 - całkowicie biodegradowalny


Opis Wyrobu
Pojemnik przeznaczony jest do krótkotrwałej produkcji roślin, ewentualnie przetrzymania ich na powierzchni gruntu z możliwością ich szybkiej sprzedaży lub posadzenia wraz z pojemnikiem do gruntu, gdzie korzenie przerosną korpus i dno, a sam pojemnik ulegnie rozkładowi.
Przeznaczony jest też do opakowania zewnętrznego doniczek sztywnych - podnosząc wizualne walory estetyczne i informacyjne.
Dno i korpus są nasiąkliwe i przepuszczające. Mają kształt cylindra lub stożka ściętego odwróconego (kształt doniczki).


Otrzymane Nagrody dla Produktu:

 

Zieleń to Życie 2001

PakStar 2004

Nagrody na
stronie PIO

Kolekcja Pojemników ekologicznych - ARBO®-EKO

  • Kolekcja Pojemników ekologicznych - ARBO®-EKO
  • Kolekcja Pojemników ARBO-EKO